SOUTĚŽ s festivalem Jeden svět Olomouc

Mezinárodní festival Jeden svět Olomouc dnes odstartoval a potrvá do soboty 24. března 2018. V rámci festivalu si můžete zasoutěžit o hodnotné ceny – získat můžete např. poukaz na vstup do wellness nebo měsíční cvičení milon circle v Omega centru sportu a zdraví a vinylové hodiny z Loop store!

Redakce [OL]4you

Festival Jeden svět Olomouc propukl v pondělí, 19. března 2017, a přichystal si pro vás opět mnoho dní plných zajímavých projekcí, debat i koncertů. Kompletní program najdete na webu a Facebooku. Nyní si můžete soutěžit o zajímavé ceny:  

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje novinářka, která ve snímku Hranice práce zkoumá pracovní podmínky v nejhůře placených zaměstnáních v Česku? 

Své odpovědi včetně  informace, o kterou z cen byste v případě výhry měli zájem, a svých kontaktních údajů (bez těch nebudou vaše odpovědi zařazeny do losování) posílejte do pátku 23. března 2018 do 10.00 hodin na e-mail soutez@OL4you.cz a do předmětu napište JEDEN SVET 2018.  Čtyři vylosovaní výherci získají hodnotné ceny – např. vinylové hodiny z Loop Store nebo dárkový poukaz na jednorázový vstup do wellness pro 1 osobu či VIP voucher na jeden měsíc cvičení milon circle v olomouckém Omega centru sportu a zdraví. Nápovědu k odpovědi najdete na webu.  

#soutěž #jeden svět #vinylové hodiny #loop store #omega #omega sport #jeden svět olomouc

reklama

Business ples
Další články