SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert Mydy Rabycad v S-klubu!

Pokud máte rádi elektroswing, pak byste neměli propásnout olomoucký koncert skupiny Mydy Rabycad, která v S-klubu vystoupí v pátek 28. září 2018 od 19.00 hodin a dva výherci naší soutěže mohou získat dvě vstupenky zcela zdarma!

Redakce [OL]4you

Chcete se podívat Columbově ženě do očí a nahlédnout Fantomasovi pod jeho masku? V pátek 28. září 2018 budete moci zavítat do světa, kde nic není nemožné! Mydy Rabycad zavítají v rámci klubového turné také do Olomouce! Propracovanou strhující show pro své fanoušky připravila tato kapela, která je známá svým extravagantním vzezřením. Léto bylo pro kapelu čistě festivalové (dokonce i se dvěma zastávkami v zahraničí) a nyní předtsavují své nové album M.Y.D.Y. v České republice. Album přineslo kapele mimo jiné nominaci na Ceny Anděl a vítězství v Anketě Žebřík. Nahrávalo se v berlínských Red Bull Studios a Mydy Rabycad se na něm vydávají vlastní cestou bez přetvářky a žánrových škatulek.

Těšit se můžete na moderní, chytlavý a přesto propracovaný elektronický pop a koncentrovanou energii, která na koncertech Mydy Rabycad tradičně panuje. Vizuální show plná světelných efektů, originálních kostýmů a dalších vychytávek je samozřejmostí! Mydy Rabycad vás vtáhnou do divokých radovánek a poté vyplivnou zmačkané jak nedělní periodika!

Neskutečnou energii s kapelou Mydy Rabycad zažijete v olomouckém S-klubu 28. září 2018. Předkapelou je skupina Noisy Pots. Vstupenky koupíte v předprodeji za 333 Kč, na místě pak za 399 Kč. Více info najdete na webu.

S [OL]4you magazínem můžete vyhrát 2x 2 vstupenky na olomoucký koncert. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka: Na kterém slavném britském festivalu vystupovala kapela Mydy Rabycad?

Své odpovědi posílejte nejpozději do úterý 25. září 2018 do 20.00 hodin na e-mail soutez@OL4you.cz a do předmětu napište MYDY. Nápovědu k odpovědi najdete zde.

#soutěž #vstupenky #koncert #koncerty olomouc #mydy rabycad

reklama

Business ples
Další články