SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Premiere Ladies s filmem Ženy v běhu!

Další filmový večer pro dámy – Premiere Ladies – se uskuteční v úterý 22. ledna 2019 od 18.00 hodin v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Tentokrát se můžete těšit na předpremiéru české komedie Ženy v běhu. Zapojte se do soutěže a vyhrát můžete dvě vstupenky!

Redakce [OL]4you

Jindřichovo poslední přání v životě bylo zaběhnout maraton. Toho se ale bohužel nedožil. Jeho žena Věra (Zlata Adamovská) se proto rozhodla, že mu jeho nesplněné přání splní – a to přímo se svými třema dcerami – trasu si rozdělí na čtyři díly a zdolají tak více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Dcery nejsou ze zažátku z mámina rozhodnutí nadšené, protože žádná z nich dosud neuběhla ani metr, ale do startu zbývají tři měsíce a jejich trenér Vojta (Vladimír Polívka) jim připravil skvělý kondiční plán... Ačkoli mají všechny zcela jiné priority než plnit své dny během, jejich svérázná maminka dělá vše pro to, aby rodinnou štafetu přivedla přes řadu překážek a komediálních komplikací na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to totiž úplně stejné jako v životě – důležité je hlavně vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah!

Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti, bude mít v českých kinech premiéru až ve čtvrtek 31. ledna 2019, ale vy ho můžete vidět již v úterý 22. ledna 2019, a to díky předpremiéře na akci Premiere Ladies v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Program začíná v 18.00 hodin welcome drinkem Frisco a doprovodným programem (ukázky luxusního líčení, zábavné fotografování a filmový kvíz) a těšit se můžete i na tombolu, která začne v 19.00 hodin a získat můžete poukázky do knihkupectví, na sportovní zboží a filmové dárky. Hned poté odstartuje předpremiéra filmu. Kompletní program multiplexu Premiere Cinemas a on-line rezervace na www.premierecinemas.cz

Soutěžní úkol: Jmenujte tři filmové dcery Zlaty Adamovské z filmu Ženy v běhu

Své odpovědi posílejte nejpozději do pátku 18. ledna 2019 na e-mail soutez@OL4you.cz a do předmětu napište PREMIERE. Nápovědu k odpovědi najdete na webu.

#soutěž #vstupenky #premiéra #předpremiéra #kino #premiere cinemas #ženy v běhu #premiere ladies

reklama

Golf Resort Olomouc
Další články