SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Premiere Ladies s filmem Zrodila se hvězda

Filmový večer pro dámy – Premiere Ladies – tentokrát máte možnost vidět ve středu 3. října 2018 od 18.00 hodin v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka s filmem Zrodila se hvězda. S naší soutěží můžete získat dvě vstupenky zcela zdarma a užít si tak báječný věčer s bohatým dorpovodným programem!

Redakce [OL]4you

Hlavní roli v dechberoucím romantickém dramatu Zrodila se hvězda hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou celý svět lépe zná pod jejím uměleckým pseudonymem jako hudební superstar Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradley Coopera („Americký sniper“, „Špinavý trik“, „Terapie láskou“) je tento film jeho režijním debutem. Cooper ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally. Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódií a o to více se potýká se svými vnitřními démony...

Snímek Zrodila se hvězda bude mít v českých kinech premiéru až ve čtvrtek 4. října 2018, ale vy ho můžete vidět již ve středu 3. října 2018, a to díky předpremiéře na akci Premiere Ladies v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Program začíná v 18.00 hodin welcome drinkem Frisco a doprovodným programem (ukázky luxusního líčení, zábavné fotografování a filmový kvíz) a těšit se můžete i na tombolu, která začne v 19.00 hodin a získat můžete poukázky do knihkupectví, na sportovní zboží a filmové dárky. Hned poté odstartuje předpremiéra filmu. Kompletní program multiplexu Premiere Cinemas a on-line rezervace na www.premierecinemas.cz

Soutěžní úkol: Jmenujte alespoň tři další zpěvačky, o kterých se uvažovalo před obsazením Lady Gaga do hlavní ženské role. 

Své odpovědi posílejte nejpozději do úterý 2. října 2018 do 11.00 hodin na e-mail soutez@OL4you.cz a do předmětu napište PREMIERE. Nápovědu k odpovědi najdete na webu.

#soutěž #vstupenky #premiere cinemas #premiere ladies #zrodila se hvězda #předpremiéra #premiéra #kino

reklama

Golf Resort Olomouc
Další články