[OL]4you na

Stylová party na stylovém místě! Local Event nabídne jedinečný zážitek

V pořadí sedmé vydání oblíbené společenské akce s názvem Local Event se uskuteční už 16. června. Toto datum si pečlivě zapište do diáře, protože Local Event slibuje skvělou party, na kterou se nezapomíná. Tentokrát se uskuteční v NH Collection Olomouc Congress a vedle módních show a pop-up storů nabídne výtečnou gastronomii, bezvadnou atmosféru, Vildu Šíra jako moderátora, nádhernou Nikol Švantnerovou mezi modelkami. Odejít domů můžete nejen s luxusními zážitky, ale i s fantastickou výhrou... A bude toho mnohem víc.

Stylová party na stylovém místě! Local Event nabídne jedinečný zážitek

Dlouho očekávaná společenská událost Local Event #7 se blíží! Večer plný módy, krásy, designu, zábavy i dobrého jídla se koná už 16. června od 18:00, tentokrát ve stylových prostorách NH Collection Olomouc Congress. A jak už bývá u této akce zvykem, je se na co těšit.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY, POP-UP STORES, CATERING I ZÁBAVA

Organizátorky Local Eventu, Zuzana Sedláčková, majitelka showroomu s originální italskou módou MILLY, a Petra Neoralová, majitelka Neo Beauty Clinic, prozradily, že program bude vskutku nabitý. Chystají se módní přehlídky, které zaplní hlavní sál, zajímavé prezentace lokálních značek, partnerů akce i podporovatelů, samozřejmostí bude možnost zakoupit si módní doplňky na minimarketu, nebude chybět výtečná gastronomie týmu kuchařů a cukrářů NH Collection Olomouc Congress, o hudební doprovod se postará  DJ Domez, rezident klubu Belmondo, na piano zahraje skvělý hudebník a velký sympaťák Elly Jay, zazpívá i Natálie Tichánková, vyfotit se můžete ve fotobudce Lukáše Navary, mezi modelkami se objeví i Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová. Celým večerem bude provázet Vilda Šír, kterého známe z reality show Love Island a slovenského pořadu Let´s Dance. A domů si můžete odnést jednu ze zajímavých výher - třeba víkenový pronájem vozu Mercedes nebo pobyt v jednom z hotelů sítě NH Collection Congress.

"Na tento večer se opravdu moc těšíme. Už minulý Local Event byl odlišný prostorem, v němž se konal, sedmá akce přinese opět změnu. Tentokrát se uvidíme v reprezentativním NH Hotelu a náš společenský večer získá zase úplně jiný rozměr. Bude to velké, krásné, věřím, že pro návštěvníky inspirativní a nezapomenutelné. Na programu jsme si všichni společně dávali opravdu záležet, tak doufám, že si každý přijde na své," prozradila Petra Neoralová. 

Hlavním partnerem Local Eventu je stavební společnost Weisstaw, partnery večera jsou MORAVIA CENTRUM, BCAGENCY, kteří si vzali pod patronát mediální a vizuální podobu akce, Todus, Open Wine, TopDress, PANCONNECT s.r.o., G-Centrum Olomouc, Leona Korhoňová, Michal Marek, Sandra Švédová Design, Roca Blanca, SUN WELL, In Design, Kytka jako Brno, Nixski, Škola Populo, Flora Optik, Ego. Mediálními partnery jsou OL4you Magazín, olomouc.cz a A.R.T. 247 s.r.o, podporovateli pak NAVARAFOTO, Kopírování a reklama Olomouc, Art Hair Design a Creative Service.

Nenechte si ujít jedinečnou akci v samém srdci Olomouce! Vstupenky v hodnotě 1500 Kč pořídíte buď v NH Collection Olomouc Congress, nebo zde

reklama