Telegraph slaví úspěch! Získal čestné uznání v Národní ceně za architekturu

Olomoucké multifunkční centrum Telegraph dostalo čestné uznání v kategorii Šetrná stavba v soutěži Grand Prix - Národní cena za architekturu. Nejlepší realizace tradičně oceňuje pětičlenná porota skládající se ze čtyř mezinárodních porotců a jednoho zástupce z České republiky. V letošním roce vybrala porota z 231 přihlášených 55 projektů, které soutěžily o finální cenu a ceny v jednotlivých kategoriích. Letos se konal 28. ročník soutěže.

Redakce [OL]4you

Ocenění si během slavnostního večera v Betlémské kapli převzal hlavní architekt stavby Lukáš Blažek ze studia Ječmen. "Jsem rád, že porota ocenila kvalitní rekonverzi průmyslového objektu. Starý betonový skelet dostal nový obsah a žije dál. Telegraph není úplně v centru, okolí získalo orientační bod. Díky za odvahu soukromému investorovi," řekl Blažek. "Je nám ctí, že jsme za olomoucký Telegraph získali čestné uznání," doplnila manažerka centra Nikola Prášilová.

Olomoucký Telegraph na Jungmannově ulici spojuje galerii současného umění, coworkingové centrum, moderní loft, kavárnu, artové kino a prostory pro pořádání firemních, soukromých či kulturních akcí.

FOTO: Telegraph

#telegraph

reklama

pearl-design
Další články