[OL]4you na

TIP NA AKCI: Street art bez hranic

Fandíte současnému umění jako je streetart nebo graffiti? Tak se přijďte ve dnech 3. až 6. dubna 2017 podívat do Lomené galerie, kde vznikne zbrusu nová malba v rámci festivalu Streetart bez hranic.

TIP NA AKCI: Street art bez hranic

Streetart bez hranic (aneb Streetart ohne Grenzen) odstartuje streetartovou sezonu v Olomouci. Festival se bude konat od 3. do 6. dubna 2017 v prostorách Lomené galerie v Denisově ulici v centru Olomouce a těšit se můžete na opravdové hvězdy současného streetartu. Na muralu v netradičních prostorách průchodu bude spolupracovat olomoucký graffiti writer Pauser se svým berlínským kolegou, ilustrátorem a graffiti umělcem tvořícím pod pseudonymem HRVB.

Sám Pauser na festival zve čtenáře [OL]4you: „Akce je součástí Kulturního jara 2017 a já se rozhodl zapojit se jako organizátor a writer, abych tímto způsobem podpořil česko-německé přátelství. V rámci toho jsem na festival pozval mého berlínského kolegu, writera HRVB, se kterým na projektu budu spolupracovat. Budu rád, když se přijdete podívat a podpořit nás.“

Česko-německé vztahy mají v Olomouci dlouhodobou historii. A stejně tak jako umění nemá hranice, tak i česko-německé vztahy se mohou vzájemně obohatit a přiblížit.

reklama