[OL]4you na

Tip na relax během adventu: vánoční komedie Mesiáš s Chmelou a Prachařem

Již tuto sobotu 16. prosince 2017 si nenechte ujít celosvětově úspěšnou komedii Mesiáš v Divadle na Šantovce. Můžete se těšit na skvělé výkony Igora Chmely a Davida Prachaře.

Tip na relax během adventu: vánoční komedie Mesiáš s Chmelou a Prachařem

Absolutní vánoční klasiku (a největší příběh všech dob plný montypythonovského humoru) přiveze do Olomouce pražské Divadlo Verze.  A protože divadlo musí šetřit (nejsou peníze na více herců ani na zvířata), pokusí se David Prachař a Igor Chmela o nemožné: celý příběh Vánoc zahrají ve dvou! Postupně se tak oba převtělí do Marie a Josefa, Herodese, do pastýřů, Boha, archanděla Gabriela, do velbloudů, ovcí i do všech dalších protagonistů. V představení Mesiáš se oba dva vrhnou s odvahou a beze strachu do orientálního mumraje, který se odehrál okolo narození Krista.

Příběh se na začátku může jevit jako groteskně anarchistická jízda po Svaté zemi, ale postupem času se zázračně změní v poetickou hru o přátelství a solidaritě. Ucítíte v ní opravdovou vášeň pro divadlo a zažijete umění povznést se nad neúspěch.

Nadělte si tak před svátky kulturní chvilku, při které se dobře pobavíte a zapomenete na shánění dárků a pečení cukroví. Nadělte se Mesiáše!

Úžasnou podívanou s hvězdným obsazením (a především jejich skvělou improvizaci) můžete vidět již tuto sobotu 16. prosince 2017 od 19.00 hodin v Divadle na Šantovce. Více info najdete na webu.

reklama