[OL]4you na

Tip na výlet nejen na prázdniny: Velké Karlovice

Vezměte partnera a užijte si absolutní odpočinek v klidném koutě malebné valašské obce. V malé obci u hranice se Slovenskem je v kouzelné přírodě zasazen Spa hotel Lanterna. V tomto klidném koutě Beskyd najdete vytoužený klid, kde se můžete schovat před shonem všedních dnů...

Tip na výlet nejen na prázdniny: Velké Karlovice

Pokud se nabažíte romantických procházek ve dvou, můžete se oddat celodennímu lenošení ve wellness centru nebo vyzkoušet golf či segway. Jakékoli vaše zážitky budou navíc zpříjemněny prvotřídní gastronomií a službami – budete se zkrátka cítit jako v ráji!

Odstartujte každý den skvělou snídaní, ať již v posteli nebo v restauraci. Pochutnáte si na surovinách od místních producentů nebo na rozšířené nabídce o superpotraviny a smoothies. Pokud se budete chtít po snídani nechat jen hýčkat, pak stačí obléknout župan na pokoji, svézt se výtahem do přízemí a rázem se ocitnete v tichém světě uvolňující relaxace. Můžete jen ležet na odpočinkovém lehátku s knihou v ruce nebo svěřit své tělo do rukou zkušených terapeutů či masérů. Vybírat můžete z bohaté nabídky evropských i exotických masáží a obličejových ošetření. Intimní atmosféru vám nabídne hotelové L-spa s bazénem a saunovým světem.

Pokud však budete mít náladu vyrazit do přírody, můžete využít trasy přímo od hotelu pro cyklistické výlety i procházky, k nimž si můžete v hotelové recepci přiobjednat piknikový koš s různými dobrotami. Kochat výhledem se můžete z místní rozhledny Miloňová dva kilometry nad hotelem, ke které vede jedinečná Fotostezka Valachy.

Využít můžete i půjčovnu segway, elektrokol a koloběžek, fitness centrum, tenisový kurt nebo třeba adrenalinový bike park. Nedaleké horské středisko Pustevny nebo skanzen v Rožnově pod Radhoštěm vás zcela jistě také nezklame.

Objevte krásy golfové hry na Golfovém hřišti Horal ve Velkých Karlovicích. Pokud si objednáte program, čeká vás procházka v délce zhruba 90 minut po hřišti s průvodcem, který vám vysvětlí základy golfu, zkusíte si pod jeho vedením základní údery, chipování, patování i samotnou hru a dozvíte se i řadu zajímavostí o tomto sportu. Pravidelně se zde konají golfové turnaje pro veřejnost.

Pokud se budete chtít zabavit opravdu originálně, můžete se zúčastnit kurzů pečení valašských frgálů, které k oblasti Valašska neodmyslitelně patří. Dozvíte se více o jejich historii i výrobě a také si ji sami zkusit. O prázdninách se konají dvakrát týdně 300 metrů od hotelu Lanterna.

Můžete si také vychutnat teplé letní večery pod širým nebem. V červenci a srpnu se u blízkého Wellness hotelu Horal každou středu konají hudební podvečery na venkovní terase s drobným občerstvením, každou sobotu a neděli je připravena nabídka grilovaných specialit. Pokud však chcete vychutnat každé sousto raději pod střechou, pak svěřte své chuťové pohárky do rukou týmu šéfkuchaře Pavla Václavíka. Pochutnáte si na moderní krajové kuchyni, v níž nechybí regionální speciality a suroviny od místních producentů. Pokud dáváte přednost zážitkové gastronomii, navštivte hotelovou restaurace Vyhlídka, která nabízí večerní romantické posezení u šestichodových menu snoubených s víny.

Zvýhodněný balíček Letní dovolená ve dvou

Pokud jste si pro svou dovolenou vybrali právě Lanternu, objednejte si zvýhodněný balíček, ve kterém řadu služeb už máte přímo v ceně nebo se slevou. Pobytový balíček zahrnuje kromě obvyklé snídaně a večeře také oběd, masáž nebo neomezený vstup do 3,5 km vzdáleného relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény a nabídkou exotických masáží. Letošní novinkou jsou indické masáže a soukromé lekce jógy s indickým lektorem.

reklama