Úspěšný Beatles revival rozezpívá Olomouc!

Už ve středu zavítá do Olomouce úspěšná slovenská skupina Backwards, která v kině Metropol zahraje ty nejsladší zamilované songy Beatles. Máte už své vstupenky?

Redakce [OL]4you

Slovenská kapela The Backwards představí Olomouci svůj nový projekt : hudebně – vizuální show Love Songs. Zazní mnoho milostných hitů kapely Beatles, písně veselé i melancholické, rychlé i pomalé, pro všechny zamilované, ale nejenom pro ně... 

Za svou více než dvacetiletou kariéru nastudovali The Backwards přes 100 písní Beatles. Ve středu 9. května 2018 se můžete od 19.00 hodin přijít přesvědčit o tom, které z nich považují oni sami za nejvíce zamilované. Těšit se můžete na strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů pro několik generací fanoušků Beatles.

The Backwards jsou bezpochyby jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě. Jejich úspěch odstartovalo dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003. Známými se stali také díky účinkování v hudebně – zábavných pořadech všech našich i slovenských televizí. O jejich kvalitě také svědčí několik hudebně – divadelních projektů, ve kterých ztvárnili své slavné hudební vzory na scénách Divadla Spirála v Praze, Nové scény v Bratislavě a Národního divadla moravskoslezského v Ostravě. Kromě mnoha turné po USA, pravidelného koncertování v Čechách a na Slovensku, kapela hrála také po celé Evropě a dokonce i v africké Keni. Kapela koncertovala i v Liverpoolu ve slavném Cavern clubu, kolébce Beatles.

The Backwards nemají pouze dokonale vypracovaný zvuk, ale dbají také na image, stage look, souhru a produkci. Pro znalce a muzikanty je také nesmírně přitažlivý fakt, že kapela pro co nejvěrnější zvuk používá stejnou hudební aparaturu a modely hudebních nástrojů kvalitních značek jako Vox, Rickenbacker, Gretsch, Höfner, Ludwig atd.

Vstupenky zakoupíte zde.

#beatles #revival #the backwards #kino metropol #koncerty olomouc #koncert

reklama

golfolomouc.cz
Další články