Vaše oblíbené restaurace a kavárny jsou tu pořád pro vás

Spoustu věcí si zvládneme uvařit a nachystat doma sami, ale když pak přijde chuť třeba na taková vejce Benedikt nebo sushi, přichází na řadu restaurace. A ty tu pro nás naštěstí pořád jsou. My vám přinášíme přehled těch, které nemají klasický rozvoz, ale přesto u nich můžete jídlo vyzvednout a nebo rozvoz spustily. Držíme palce, ať tuhle dobu přežijí, tak je společně pojďme podpořit!

Ilona Tandlerová

Byli jste zvyklí začínat den snídaní v kavárně? V Cafe New One o oblíbená vejce Benedikt nebo Florentine rozhodně nepřijdete. Jen si je musíte vyzvednout nebo si nechat přivézt domů nebo do kanceláře. Mimo snídaně mají v nabídce také speciální snídaňové boxy a denní menu. Výdejní okénko a rozvoz můžete využít v čase 8:00 - 20:00. Telefonní číslo na rozvoz je 731 592 200. Aktuální nabídku najdete ve stories na Instagramu Cafe New One. Do nabídky navíc zařadili také oblíbený vaječný likér, tak ho ochutnejte :)

Celý koncept Long Story Short se k situaci také postavil čelem a výdejní okénka fungují v nově otevřené kavárně vedle Muzea moderního umění i v hostelu. Pořídíte v nich nejen kávu a jejich vyhlášený chléb, ale spoustu dalších věcí včetně vína a drobností k snídani. LSS Eatery & Bakery nabízí rozvoz denního menu od 11:00 do 15:00. Objednávat můžete na webu nebo telefonu 727 800 900. 

O zdravé a lehké obědy a dobroty vás neochudí restaurace Konvikt. Denně u nich můžete vybírat z nabídky v čase 8:30 - 16:00. Těšte se na vitrínu nacpanou dezerty, kávu, obědy nebo třeba fokáču na doma! Zastavte se na místě nebo objednávejte na tel.: 585 631 190, přes zprávy na Facebooku a Instagramu nebo e-mailem na info@konviktolomouc.cz.

Rozvoz poledních i večerních menu pro vás mají i v restauraci Plán B. Na jejich Facebooku najdete denně aktualizovanou nabídku a jídla rozváží zdarma už od dvou objednávek.

Nedávno otevřená restaurace Stodola si připravila rozvoz i okénko. V čase 11:00 - 20:00 tak můžete vyzvedávat jídla z poledního i stálého menu, předkrmů i dezertů. Polední menu rozváží od 11:00 do 14:00 a večerní nabídku od 16:00 do 20:00.  Celé menu najdete zde.   

Když sushi, tak jedině Fishi Sushi. I ti pro vás rozváží, v nabídce najdete kromě sushi také poke bowls, udon nudle, saláty, polévky a spoustu dalších dobrot. Objednávejte na webu, super zprávou je, že rozvoz frčí také v sobotu!  

Na výborné denní menu z Grill pub pod lipami chodí spousta lidí, v restauraci bývá většinou v době obědů natřískáno. Není se čemu divit, vařit tam prostě umí. A vaří i teď, denně od 10:30 do 19:30. Denní menu si můžete vyzvednout na místě nebo nechat přivézt, objednávky provádějte na tel.: 585 415 483 nebo přes e-mail grillpubpodlipami@gmail.com. Menu najdete aktualizované na jejich FB i Instagramu.  

Dali byste si drink? Black Stuff nabízí okénko i rozvoz. Denně můžete vyzvedávat a objednávat oblíbené koktejly, wkiske/y, pivo, víno a malé dobroty v podobě trhaného masa v čase 17:00 - 23:00. Celou nabídku najdete na jejich Facebooku. Telefonicky objednávejte na čísle 774 697 909 nebo na FB do zpráv.

Bývali jste zvyklí vyrazit o víkendu na výlet a po cestě se zastavit na Dolní boudě na kafe a kousek něčeho dobrého? V sobotu i neděli můžete, aktuálně fungují v režimu výdejového okénka, v sobotu od 11:00 do 19:00, v neděli od 11:00 do 18:00. 

 

V "okénkovém" režimu jedou také kavárny. 

Kávu s sebou a spoustu dobrot dostanete v Kafe jak lusk, zrnka na domácí nakupte v Kikafe, v Trouble cafe dostanete i víno a něco na zub, stejně jako v Naše cafe na dolním náměstí. Do Coffee Library vyrazte i pro snídani nebo brunch, denně od 8:00 do 14:00. Ve všední dny od 8:00 do 18:00 nakoupíte také kafe a skvělé zákusky v Katrin Cake & Coffee, mají otevřeno výdejní okénko. 

 

Stavte se podpořit svou oblíbenou kavárnu a aspoň jednou týdně si objednejte z restaurace. Teď vás potřebují více, než kdy jindy. My to jdeme udělat taky! 

 

 

#black stuff #café new one #dolní bouda #kafe jak lusk #káva #kavárny olomouc #kikafe #longstoryshort #oběd #olomouc #restaurace olomouc

reklama

esmedia - vývoj a marketing
Další články