[OL]4you na

Velikonoce na hradě Šternberk

Hrad Šternberk bude otevřen po celé velikonoční svátky od čtvrtka 14. 4. do pondělí 18. 4. 2022. Vrcholem bude již tradičně Velikonoční jarmark plný tvořivých dílen pro děti i rodiče.

Velikonoce na hradě Šternberk

Hrad Šternberk bude otevřen po celou dobu velikonočních prázdnin vždy od 10 do 16 hodin. Prohlídky hradu budou otevřeny na obou návštěvnických okruzích. Výklad průvodců bude rozšířen a seznámí vás nejen s historií hradu Šternberk, ale rovněž s historií Velikonoc. Dozvíte se zajímavé informace týkající se nejvýznamnějších jarních svátků.

Oblíbený Velikonoční jarmark se uskuteční v sobotu 16. dubna 2022. Začátek je naplánován na 10. hodinu a konec na 16. hodinu. V prostorách hradu budou připraveny tvořivé dílny zaměřené na výrobu tradičních velikonočních předmětů. Nejen děti uvítají možnost vyzkoušet si výrobu rozličných velikonočních dekorací a aranžmá, pletení pomlázek nebo zdobení kraslic. Všechny výrobky si můžete odnést domů. V případě zájmu se do tvoření mohou zapojit i rodiče.

Vstupné na jarmark činí 60 Kč, nejmenší děti do 3 let mají vstupné zdarma. Jednotlivé dílničky se hradí samostatně. Při zakoupení vstupenky na prohlídku hradu je vstup na sobotní jarmark zdarma.

Více informací na webu.

reklama