[OL]4you na

Všechny barvy lásky

Láska. V únoru tolik skloňované slovo. Mnohem víc než kdykoliv jindy. Červená srdce na vás blikají odevšud, valentýnská menu lákají na romantické večeře, výlohy se předhánějí v sexy outfitech pro valentýnskou noc. Vyzývavá červená, tajemná rudá, nesmrtelná černá, něžná růžová… Dovedete si představit 14. únor bez těchto barev? Jenže láska má spoustu odstínů. A pro někoho mnohem vzácnějších a na první pohled ne tak okázalých. Není v tom to pravé kouzlo?

Všechny barvy lásky

Láska upřímná. Vychází přímo ze srdce. Nepotřebuje okázalost, nestojí o medializaci a zveličování. Je opravdová. Naráží na všednost, stejně jako na problémy i nedorozumění, ale i to ji posiluje a i to k ní patří. Raduje se z maličkostí a roste tehdy, pokud je opětovaná.

Láska přátelská. Dělá nás šťastnějšími, je nespoutaná a často bláznivě divoká. A bývá hluboká, pokud ji sdílíme s někým, kdo vyznává stejné hodnoty a cítí ji stejně jako my.

Láska vášnivá. Přináší uspokojení i vrásky. Je spalující a přitom nás žene kupředu. Toužíme po ní, protože nás činí šťastnějšími.

Láska mateřská (rodičovská). Opravdu nic se jí nepodobá. Je nepopsatelná, nezměrná a nepřenositelná. Naplní vás až po okraj a nikdy, opravdu nikdy nekončí…

Láska je pestrobarevná jako paleta malíře. Má mnoho podob i odstínů. Je naším motorem i brzdou. A oslavovat bychom ji měli nejen na Valentýna, protože bez ní by byl život nudně fádní a šedý. Tak na všechny barvy lásky! Kdykoliv.

reklama