[OL]4you na

Vychutnejte si televizní podzim nabitý hvězdnými seriály a filmy. Na co se podívat?

S koncem léta a začínajícím podzimem nastává ideální čas pro večerní odpočinek na pohovce s oblíbeným seriálem.

Vychutnejte si televizní podzim nabitý hvězdnými seriály a filmy. Na co se podívat?

FOTO: 4K televize THE ONE s funkcí Ambilight, Philips TV

Když se venku ochladí, večer se začne dříve smrákat a nebe je spíše šedivé než modré, začneme trávit více času doma než v letním období. Navíc, vycházejí nové epizody populárních televizních pořadů! Nezbývá než popřát, abyste si svůj televizní podzim užili!

Na co se podívat?

Česká televize zařadí do hlavního vysílacího času oblíbenou taneční soutěž Star Dance s dvojkou moderátorů Markem Ebenem a Terezou Kostkovou. Těšit se můžete i na čtyři komedie Jiřího Vejdělka s podtitulem Lékař léčí, láska uzdravuje. Od 26. září si na iVysílání České televize můžete pustit desetidílný internetový seriál Pět let, který tematicky zpracovává obvinění ze znásilnění po letech. Seriál byl oceněn jako nejlepší webový seriál střední a východní Evropy na festivalu Serial Killer.
TV Nova po odvysílání všech dílu Pana profesora, nabídne nový romanticko-komediální seriál O mě se neboj s Veronikou Arichtevou v hlavní roli. Děj sleduje životní a vztahové kotrmelce rozvádějící se matky dvou dětí. Těšit se můžete i na nový komediální krimi seriál Případy mimořádné Marty s Tatianou Dykovou v hlavní roli. TV Prima vsází na své zaběhlé seriály a novou docu-reality show Den jak sen, která zachycuje reálné české svatby.

Nový romanticko-komediální příběh O mě se neboj z tvůrčí dílny režisérů Bisera A. Arichteva, Tomáše PavlíčkaMarka Najbrta pro Novu vyrábí Dramedy Productions a v hlavních rolích se představí Veronika Arichteva, Václav Matějovský a Lukáš Příkazský. Děj sleduje životní a vztahové kotrmelce rozvádějící se matky dvou dětí.
Nový romanticko-komediální příběh O mě se neboj z tvůrčí dílny režisérů Bisera A. Arichteva, Tomáše PavlíčkaMarka Najbrta pro Novu vyrábí Dramedy Productions a v hlavních rolích se představí Veronika Arichteva, Václav Matějovský a Lukáš Příkazský. Děj sleduje životní a vztahové kotrmelce rozvádějící se matky dvou dětí.
Nový romanticko-komediální příběh O mě se neboj z tvůrčí dílny režisérů Bisera A. Arichteva, Tomáše PavlíčkaMarka Najbrta pro Novu vyrábí Dramedy Productions a v hlavních rolích se představí Veronika Arichteva, Václav Matějovský a Lukáš Příkazský. Děj sleduje životní a vztahové kotrmelce rozvádějící se matky dvou dětíDisney Plus nabídne v říjnu mnoho novinek, na které se můžete těšit už nyní. A protože je říjen, připravte se na hororové snímky, včetně jednoho od Marvelu.

Na Disney Plus se chystá mnoho novinek. Hned zkraje 3. října můžete zhlédnout závěrečnou 11. řada zombie hitu Živí mrtví, ve kterém známí hrdinové vydávají na riskantní misi proti tajemným Smrťákům. Zatímco Eugenova skupina se bude snažit získat pomoc pro Alexandrii.
Mladý a zkušený šéfkuchař Carmy se v seriálu Medvěd vrací domů, aby vedl rodinný podnik. Vše je úplně jinak, než byl zvyklý a musí se vyrovnat s problémy vedení malého podniku, napjatými rodinnými vztahy a ne úplně šikovným personálem.
Překvapivý halloweenský speciál od Marvelu Vlkodlak: Noční lovec vás jedné temné noci zavede mezi tajnou skupinu lovců monster.
Dostanete i příležitost vydat se do osmdesátých let za Candy Montgomeryovou, matkou v domácnosti, která má vše, o čemž sní snad každá žena. Jenže jednoho dne začne toužit po troše svobody, což bude mít smrtící následky.
Film Rosaline je inspirován klasickým příběhem W. Shakespeara Romeo a Julie. Příběh vypráví Juliina sestřenice, která je bývalou Romeovou láskou. Rosalina má zlomené srdce, snaží se zničit lásku slavného páru a získat Romea zase pro sebe.
Dvoum ztroskontancům, Vincentovi  a Albanovi, se v seriálu Francouzští chlápci obrátí nudný život na ruby, když se ocitnou omylem ve světě organizovaného zločinu.
Už koncem října bude k vidění nový seriál Star Wars: Příběhy rytířů Jedi vyprávějící dva separátní příběhy rytířů Jedi – Hraběte Dooku a Ahsoky Tano.

Netflix v říjnu láká na horové snímky. Napínavá thrillerová minisérie Příběh Jeffreyho Dahmera odvypráví příběh nechvalně proslulého sériového vraha, který v letech 1978-1991 zavraždil 17 mužů a chlapců, přičemž se často dopouštěl rozčtvrcení, nekrofilie a kanibalismu. V adaptaci povídky Stephena Kinga Telefon pana Harrigana uvidíte příběh, v němž se spřátelí mladý chlapec Craig se starším, samotářským miliardářem. když pan Harrigan zemře, začne s Craigem komunikovat ze záhrobí pomocí iPhonu. Přichystaná je i premiéra australského thrilleru The Stranger, který se zaměřuje na dva cizince - jednoho hlavního podezřelého v případu pohřešovaných osob, a druhého policistu v utajení, který touží získat jeho přiznání. Pokud se raději chcete odreagovat, jistě vás zaujme novinka Blonde, natočená podle stejnojmenného bestselleru Joyce Carol Oatesové z roku 2000, nahlížející do života slavné herečky Marylin Monroe. Na konci září na vás čeká historický seriál plný intrik Císařovna o nezkrotné Alžbětě, která se nečekaně stane nevěstou císaře Františka Josefa. V listopadu se na Netflixu objeví pokračování úspěšné série Enoly Holmes. A jako jedno z největších podzimních seriálových lákadel Netflixu bude kromě 5. řady seriálu Koruna, dozajista i mysteriózní komedie Wednesday od Tima Burtona, která volně navazuje na příběhy Addamsovy rodiny. Startuje 23. listopadu.

Už od začátku září si předplatitelé HBO Max mohou užívat velkolepý snímek Elvis od režiséra Baze Luhrmanna. Na konci září se objeví na platformě kompletní série Gotham z prostředí slavného temného Gothamu. V dokumentárním filmu Escape from Kabul uvidíte raritní archivní záběry z kábulského letište po stažení amerických jednotek včetně následné evakuace afghánských občanů z města obsazené Talibanem.

reklama