[OL]4you na

Zahřejte se!

Je pro vás zima stejně vysilující jako pro nás v redakci? Pojďte se tedy s námi rozehřát a posílit imunitu do Aquaparku – saunovým ceremoniálem nebo smyslnou masáží...

Zahřejte se!

„Hot“ News

Doslova horké novinky pro vás máme přímo z olomouckého Aquaparku. O rozšířené wellness zóně jsme psali už v jednom z minulých čísel [OL]4you. Prostor aktuálně nabízí téměř 300 metrů čtverečných se třemi prohřívárnami, jednu parní lázeň, tři odpočívárny (z toho jedna je na střeše), venkovní whirlpoolochlazovací bazén.

Nová otevírací doba wellness ovšem startuje denně již od 10.00 hodin (kromě pondělí, kdy je otevřeno od 15.00 hodin, a to pouze pro ženy). Nemusíte tedy čekat do odpoledne, ale prohřát se můžete přijít hned od rána.

A pokud jste ještě nikdy nevyzkoušeli wellness rituály, je na to ten nejvyšší čas. Saunový ceremoniál se provádí ve finské sauně, kde saunér polévá kameny vodou s esencí a ručníkem rozvíří horký vzduch po sauně. Ručníkem pak provádí parní nárazy i na hosty. V parní lázni zase probíhají velmi příjemné solné peelingy. Jedná se vlastně o kosmetickou záležitost, při které si hosté ošetřují svou pokožku různými druhy peelingů (např. medovým, kávovým či kokosovým). Saunových ceremoniálů se v Aquaparku Olomouc můžete v současné době zúčastnit 4-6x týdně. Sledujte proto Facebook a web Aquaparku, abyste nepřišli o žádné novinky. V blízké době se totiž plánují i saunové večery, na kterých byste také rozhodně neměli chybět!

Masáže a přípravná procedura

Saunou ovšem relax nekončí. Opravdový restart vašemu organismu zajistíte především kvalitní masáží. Profesionální masážní tým Aquaparku Olomouc tvoří 5 masérů (3 ženy a 2 muži) a vybírat můžete ze široké nabídky masáží – od klasických regeneračních přes speciální (jako třeba havajské nebo čokoládové) až po masáže horkými lávovými kameny a různé zábaly.

Jistě uvítáte i možnost přijít na masáž bez objednání, prostě když na ni během dopoledne právě máte chuť! Každý pracovní den je masérka přítomná od 10.00 do 16.00 hodin. Při objednání se samozřejmě masíruje až do 20.00 hodin. Brzy si budete moci také oživit pobyt ve wellness zóně ochutnávkou masáží přímo v prostorách některé ze dvou odpočíváren.

Máte-li před svou objednanou masáží dostatek času, dopřejte si přípravnou proceduru – ta obsahuje 45 minut zdarma v bazénové hale: „Přípravnou proceduru hostům doporučujeme z důvodu navození potřebného uvolnění jak psychického, tak fyzického. Lépe se pak promasírují ztuhlé svaly a masáž je nejen efektivnější, ale i příjemnější,“ láká na uvolňující zážitek Dalibor Přikryl, ředitel Aquaparku Olomouc.

Last minute masáže

Máte někdy chuť na masáž, ale trápí vás, že ji musíte objednat dlouhou dobu dopředu? Na masáž do Aquaparku Olomouc můžete v dopoledních hodinách přijít i bez objednání (každý pracovní den od 10.00 hodin)! Více informací najdete na www.aqua-olomouc.cz

 

reklama