[OL]4you na

Zapomenutá kráska Evropy – Ozdravná cvičení pro každého na území s léčivou silou

Panenské řeky, kaňony, jezera, kopce, kamenné koule, megality a obelisky, energetické spirály s tím, co tomu vévodí – údolí Pyramid s labyrinty. To vše jsou silně energetizující a ozdravná místa. Tato krása se (k našemu štěstí) nachází kousek od nás...

Zapomenutá kráska Evropy – Ozdravná cvičení pro každého na území s léčivou silou

Kdo je ta zapomenutá, opomíjená, a někdy i potíraná kráska Evropy? V roce 2005 se v médiích začalo psát a mluvit o neskutečném objevu Dr. Semira Osmanagiće, profesora antropologie a člena Ruské akademie přírodních věd v Moskvě. Tento vědec zkoumal pyramidy po celém světě. A ejhle, najednou objevil, že něco takového je i v nádherné, nedaleko nám vzdálené Bosně a Hercegovině. Tato panenská (ještě turismem nezdevastovaná) země skrývá přírodní i uměle vytvořená místa plná čisté ozdravné energie, za kterou jiní cestují například do Egypta, Mexika nebo Peru.

Co vše skrývá bosenské údolí pyramid?

Údolí pyramid v bosenském Visoku se pyšní pyramidou Slunce s fascinujícími rozměry a perfektní orientací k severu. Stáří pyramid zjištěné radiokarbonovou metodou je určené zhruba na 30 až 34 tisíc let. Pyramidy Slunce, Měsíce a Draka zde vytvářejí rovnostranný trojúhelník. Údolí pak doplňují ještě stavby Chrám Matky Země, několik mohyl a další energeticky bohatá místa. V oblasti se dokonce našlo mnoho funkčních megalitů.

Jakou funkci mají pyramidy?

O účincích pyramid byly napsány již desetitisíce slov a přineseny tisíce svědectví. Jedná se o velmi neotřelé, mysteriózní a kontroverzní téma. A nejdůležitější, jako u všeho dalšího, je víra. Ale – nepleťte si víru  s náboženstvím.

Pyramidy i jiná, jim podobná energeticky silná místa mají funkci harmonizace vnitřního biologického času. Synchronizují energetický systém člověka se systémem planety Země a zpomalují degenerativní procesy. Prostě a jednoduše nás léčí. Pyramidy také fungují jako zdroj informací, zásobník a generátor vody v extrémní kvalitě s léčivými účinky nebo harmonizují stravu. Údajně mohou být používány ke komunikaci s Bohem, Vesmírem, Duchem (záleží, čemu věříte a jak „to“ nazýváte). Údajně je zde možný přechod prostorem a časem. Říká se, že pyramidy jsou propojeny a fungují jako anténa pro meziplanetární a intergalaktickou komunikaci. Nezastupitelné jsou léčivé účinky pyramid na zdraví člověka a jeho duchovním růstu, k němuž dochází při pobytu v těchto energiích.

Pokud tuto teorii nezamítáte, tak vám hned bude jasné, proč mnoho jednotlivců, vlád a korporací toto téma záměrně bagatelizuje, potírá nebo zatajuje mnohé skutečnosti. Nemluvě o volné energii, jež pyramidy umí produkovat tak, jak to zmiňoval Nikola Tesla.

Jak se tam dostat a načerpat léčivou sílu?

Ozdravná místa často vyhledává i cestovatelka, lektorka, terapeutka a trenérka Světlana Mihulová (v minulém čísle jste si mohli přečíst naši reportáž z její hodiny obličejové jógy) a vy máte možnost se na tuto léčebnou výpravu vydat spolu s ní. Sama Světlana o sobě říká: „Učím lidi, aby byli zdraví a šťastní. Učím mozek, aby makal. A když přemůžeme naši geneticky zakódovanou lenost, která je nám všem daná, tak zvítězíme. Prošly mi pod rukama stovky lidí. Veliká úspěšnost spočívá v tom, že se klienti snaží vnímat a drží se rad a technik, které jim dávám. Potenciál samouzdravení máme všichni v sobě. Mám ráda sebe i ostatní. Snažím se být bez předsudků a s nadhledem. Nejsem puritánka a řídím se selským rozumem. Takže se nebojte, že vás budu soudit. Někteří lidé, kteří například kouří, se mi to bojí říci... Nebojte, nejsem soudce ani Bůh. I já jsem ještě před pár lety vykouřila 30 cigaret denně.“

Pro koho je zájezd určen

Ať už věříte nebo nevěříte na sílu energeticky silných míst, tak tato zdravotně poznávací výprava je určena pro všechny. Pro ženy, muže, děti, lidi jakéhokoliv věku, víry, či bez ní. Výprava je pro všechny, kdo chtějí být zdraví a mladiství. Pro všechny, kdo rádi cestují, poznávají, překračují hranice poznaného a mají chuť sami se sebou něco dělat. Změnit nezdravé na zdravé. Mít opět zdravé oči, tělo, svalstvo a fungující mysl. Pro všechny, kdo toužíte jít přes své aktuální hranice mozku a naučit se je rozšiřovat.

Jaký program výprava poskytne?

1. den: V podvečerních hodinách odjezd z Prahy, Olomouce, Brna, Bratislavy non-stop do Bosny (z Prahy je zajištěn svoz).

2. den: V ranních hodinách příjezd na kamenné koule v Zavidovići, posezení a načerpání energie s brzkým obědem formou bufetu v přírodě. Přejezd do Visoka, návštěva tunelů Ravne a místního muzea s průvodcem, ubytování v hotelu. Po ubytování výklad na kvádrech pyramidy Slunce. Večer tradiční bosenská večeře u místního sdružení žen s povídáním o chutích a vůních Bosny a Hercegoviny, tradicích a kultuře, přenocování.

3. den: Po snídani cvičení. Relaxace a meditace na vrcholu pyramidy Slunce. Kurz Zdravé oči, večeře.

4. den: Po snídani ranní relaxace v tunelech Ravne. Přejezd a výšlap na pyramidu Měsíce spojený s obědem, který připravuje majitel na ohni na místě (krásný zážitek). Cvičení na plošině pyramidy Měsíce a odpoledne kurz Obličejové jógy, možnost návštěvy Visoka (místní pravoslavný kostel, mešita, katolický klášter) nebo volný program, přenocování.

5. den: Po snídani vyklizení ubytování,  výšlap k vrcholovému plató pyramidy Lásky, trénink Obličejové jógy a cvičení pro zdravé oči. Fakultativní možnost oběda na pyramidě Lásky. Návrat autobusem kolem kaňonu řeky Vrbas přes Travnik, Plavu Vodu, Jajce a Banju Luku s možností focení.

6. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Léčebná náplň – program:

  • Kurz Zdravé oči a vidění: 4 hodiny (vyučuje se v interiéru, ale i venku v přírodě)
  • Kurz Obličejové jógy pro zdraví i krásu včetně osového postavení těla a bráničního dýchání
  • Trénink pro zdravé oči a vidění (následně po absolvování kurzu)
  • Trénink Obličejové jógy se zdravým dechem (následně po absolvování kurzu)
  • Možnost cvičení 5 Tibeťanů
  • Relaxace a meditace

Bosna a Hercegovina pyramidy – září 2019

Termín: 04.09.2019 - 09.09.2019 (6 dní/4 noci v hotelu)
Doprava: Autobus
Ubytování: v místním hotelu se snídaní
Strava: polopenze dle programu
Nástupní místa: Praha, Ostrava, Brno, Olomouc a Bratislava
Lektorka: Světlana Mihulová
Doprovod: profesionální průvodkyně Mgr. Daniela Bohatá
Cena zájezdu: 8990 Kč/osoba
Kurzovné: 2990 Kč/osoba
Změna programu vyhrazena.

Bližší informace k programu naleznete na selavis.cz v sekci cestování – selavis.cz/cestovani
Nebo volejte na tel. +420 777 772 023 či +420 774 006 065

Přihlášku s daty můžete zaslat poštou na adresu PEGAS GROUP & TRAVEL a.s., Litovelská 117/6, 779 00 Olomouc nebo na e-mail: svetlana@pegas-travel.cz nebo svetlana@selavis.cz 
Vyplňte: jméno, adresu, e-mail, telefon. Budeme vás obratem kontaktovat.

Světlana vyučuje a trénuje:

– Obličejovou jógu věnovanou nejen kráse, ale i zdraví
– Cvičení pro zdravé oči, které vede k nápravě očních vad a zlepšení zraku do vysokého věku
– Dechové ozdravující techniky
– Spirální stabilizaci
– SM systém

Již v roce 2002 pořádala první léčebné výpravy k pyramidám v Egyptě a v Mexiku. Nyní se s ní můžete vydat k pyramidám do Bosny a Hercegoviny. Více informací na webu selavis.cz/cestovani

reklama