[OL]4you na

Zaregistrujte se na 1/2Maraton Olomouc a podpořte zrakově postižené

Koupí startovního čísla prostřednictvím TyfloCentra Olomouc, o.p.s. na Mattoni 1/2Maraton Olomouc podpoříte zaměstnávání těžce zrakově postižených a jejich lepší budoucnost!

Zaregistrujte se na 1/2Maraton Olomouc a podpořte zrakově postižené

Rádi běháte a chtěli byste vedle vyplaveného adrenalinu mít dobrý pocit také z toho, že jste pomohli někomu, kdo to potřebuje?
Pak máte jedinečnou možnost podpořit TyfloCentrum Olomouc registrací na nejprestižnější závod v rámci běžeckého seriálu RunCzech.

Proč podpořit zrovna TyfloCentrum Olomouc?
Více než 70 % nevidomých a slabozrakých nemá práci. Pracovníci TyfloCentra Olomouc se tuto skutečnost snaží změnit pořádáním prostřednictvím specializovaných kurzů v oblasti IT a asisitencí při hledání zaměstnání apod. Nevidomým a slabozrakým pomáhají také s odstraňováním bariér, odborným poradenstvím při výběru vhodného počítače podle jejich specifických potřeb apod. Dále provozují sociální firmu Ergones, která zaměstnává zdravotně (převážně zrakově) postižené osoby.

Jak se zapojit do projektu a podpořit zrakově postižené?
Vyberte si jeden ze závodů běžecké ligy RunCzech, zarezervujte si svou registraci zde a vyčkejte na pokyny k platbě. Poté obdržíte kód, kterým se zaregistrujete na stránkách RunCzech.

12. ročník půlmaratonu odstartuje 18. června z Horního náměstí. Kromě hlavního závodu je na programu štafeta čtyřčlenných a dvoučlenných týmů. Rodiče s dětmi si budou moci vyzkoušet tradiční DM rodinný běh, vysokoškoláci a jejich profesoři Běh o pohár rektora UPOL. Více informací najdete zde.

reklama