[OL]4you na

Balzám na rty - must have zimních dní. Jaké produkty jsou top?

Chladné dny, mráz, vítr, déšť, přechody z tepla do zimy... Tohle vše charakterizuje aktuální roční období. Péči vyžaduje nejen naše pleť, ale měli bychom ji dopřát i rtům, aby zůstaly pružné a šťavnaté. Zkrátka k nakousnutí. Vždyť sezona plesů je v plném proudu!

Balzám na rty - must have zimních dní. Jaké produkty jsou top?

Závislost jménem balzám na rty
Už dávno nemáme v nabídce jen klasický jelení lůj, i když co si budeme povídat - v péči o popraskané a vysušené rty i jako prevence proti těmto nepravostem je klasikou číslo jedna. Bez debaty. Na pultech obchodů a skladech těch internetových jsou však i mnohem sofistikovanější varianty, které nabízí nejen hydrataci, vláčnost a výživu, ale také hloubkovou péči či různobarevné zabarvení, takže je lze používat jako sofistikované lesky či lehké rtěnky.

Pečující, ochranné i přírodní
Na výběr je široká škála všemožných balzámů, jež obsahují ochranné a pečující oleje, jež zajistí tu nejlepší péči pro poraskané a vysušené rty, ale také prouktů s ochrannými faktory, které oceníme vždy, když vysvitne sluníčko, zejména pak na horách, kde i v těchto měsících umí slunce pěkně pozlobit nejen pleť, ale právě i naše rty. A v posledních letech jsou velmi vyhledávanou alternativou balzámy s opravdu kvalitním a přírodním složením, s co nejmenším počtem chemických látek.

Záleží na každém, po jakém kousku sáhne. My jsme pro vás vybrali tyto balzámy a jelení loje:

Klasika nad klasiky. Zleva: Jelení lůj Original Regina, WELEDA Evron tyčinka na rty, BIODERMA Atoderm tyčinka na rty, La Roche-Posay Cicaplast Levres balzám na rty

Zabarvené krásky. Zleva: DIOR Addict Lip Glow, GUERLAIN KissKiss Bee Glow, NARS Afterglow Lip Balm, Lancôme L'Absolu Mademoiselle Cooling Balm

ÚVODNÍ FOTO: Unsplash

reklama