[OL]4you na

Burger Street Festival je tu! Zajděte si k Šantovce pro skvělé jídlo

K Šantovce se tento víkend opět sjedou nejlepší burger makeři z celé republiky. Ode dneška do neděle zde můžete ochutnávat šťavnaté maso v křupavé bulce od Amici Pizza & Burgers, Bad Boys Burgers&Grill, Burger Ya, DyckyBurger, Bistra Paulus a řady dalších. Jejich dobroty můžete zapít u stánků s pivem, míchanými nápoji či domácí limonádou. Nebude chybět ani sladká tečka v podobě vaflí a makronek. Akce se odehraje před budovou obchodního centra a je pro všechny návštěvníky zdarma. Tak neváhejte a dorazte!

Burger Street Festival je tu! Zajděte si k Šantovce pro skvělé jídlo

"Burger Street Festival je v Olomouci velmi populární. Akce je perfektním tipem, jak si užít víkend ve společnosti přátel a rodiny. Společně můžete ochutnat pestrou paletu různých druhů burgerů. Na své si přijdou i vegetariáni, kteří v nabídce najdou veggie burgery. K zakousnutí bude také bezlepková houska. Na akci najdete i unikátního výrobce burgerů, který nabízí burgery také pro psí miláčky. Ani ti tedy nepřijdou o lahodnou dobrotu. Pořadatelé myslí na každého," říká marketingový koordinátor Galerie Šantovka David Podstata.

Připraven je i zajímavý doprovodný program. Součástí akce budou nejen soutěže a plno zábavy, ale také testovací jízdy nového Peugeot 408. Kompletní program najdete ZDE.

reklama