Degustace naslepo pomáhala nevidomým

Víno má několik barev, chutí a vlastností... Dokážete ale rozeznat bílé víno od červeného pouze prostřednictvím chuťových pohárků? V úterý 16. října 2018 se o to pokoušeli návštěvníci a milovníci vína v OpenWine Latino Baru v Olomouci, kde probíhala degustace jihoamerických vín „naslepo“ pro dobrou věc.

Redakce [OL]4you

Výtěžek z večera putoval do TyfloCentra Olomouc, o.p.s., které nyní hledá dárce a podporu na vybavení nově vznikající společenské místnosti pro jejich klienty se zrakovým postižením.

Večerem provázela zkušená sommeliérka Zuzana Vojtěchová a majitel Latino Baru – Jorge Atisha. Ti pro hosty připravili opravdu pestrou sestavu, kterou vyšperkovali dvěma vzorky, které museli návštěvníci hodnotit s klapkami na očích. Ačkoli to nebylo vůbec jednoduché, večer se vyvedl na výbornou a vybralo se 4700 Kč na podporu organizace z Olomouce.

„Věříme, že tato akce nebyla naposledy a lidem se tento večer líbil natolik, že dorazí příště zase. Rádi bychom poděkovali za podporu a účast nejen našim dárcům, kteří dorazili a degustovali pro dobrou věc, ale i celému týmu OpenWine za podporu akce,“ dodává Tomáš Helísek z TyfloCentra Olomouc, o.p.s. Více informací najdete na www.tyflocentrum-ol.cz

#openwine #degustace #tomáš helísek #jorge atisha #degustace naslepo

reklama

Premiere Cinemas LOVEní
Další články