[OL]4you na

Lukáš Hejlík podepíše novou gastromapu ve Velké Bystřici

Známý herec a milovník jídla Lukáš Hejlík okolí Olomouce jednoduše miluje. Z toho důvodu se se svou novou gastromapou vydá 12. června na událost Jsme ze stejné planety do Velké Bystřice. Přijdete si pro svůj podpis?

Lukáš Hejlík podepíše novou gastromapu ve Velké Bystřici

Za jídlem a pitím s Gastromapou – i do Olomouce!

Český slovník se tak obohatil o nové slovo = gastroturistika. Kdo nesbíral razítka, jako by nebyl. Také vás Gastromapa Lukáše Hejlíka s 365 skvělými gastrotipy naprosto pohltila? V tom případě máme skvělou zprávu.

Lukáš aktuálně vydává další knihu, která už teď „voní“ po dalších podnicích s vyšperkovaným menu. Novinkou je 555 – Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka, kniha se stovkou ověřených tipů na výlet po celé České republice, která mapuje dostupné restaurace, hospody, bistra a bary v okolí. Zajít si na večeři, pivo nebo něco sladkého už tak nikdy nebude problém.

Aby toho nebylo málo, partner knihy Kudyznudy.cz ke každému místu přihodil několik dalších nápadů, kam se v dané lokalitě podívat. Všechny Lukášovy tipy si navíc pomocí QR kódu můžete stáhnout do aplikace Mapy.cz nebo navigace. A protože se žádný výlet neobejde bez dobré hudby, ke každému výletu v gastromapě přiřadili jednu sklabu, kterou si můžete načíst ve Spotify. 

Za podpisem na food festival Jsme ze stejné planety

S náloží gastromap Lukáš Hejlík hrdě přijede 12. června do Velké Bystřice. Konat se tam totiž bude skvělá událost Jsme ze stejné planety, jejíž součástí je tradiční a velkolepý food festival. Využijte této skvělé příležitosti a nechejte si zakoupenou knihu podepsat. 

Tak razítkování zdar!


Fotografie: Facebook Gastromapy Lukáše Hejlíka; archiv Tomáše Helíska
reklama