Lukáš Hejlík podepíše novou gastromapu ve Velké Bystřici

Známý herec a milovník jídla Lukáš Hejlík okolí Olomouce jednoduše miluje. Z toho důvodu se se svou novou gastromapou vydá 12. června na událost Jsme ze stejné planety do Velké Bystřice. Přijdete si pro svůj podpis?

Veronika Jínová

Za jídlem a pitím s Gastromapou – i do Olomouce!

Český slovník se tak obohatil o nové slovo = gastroturistika. Kdo nesbíral razítka, jako by nebyl. Také vás Gastromapa Lukáše Hejlíka s 365 skvělými gastrotipy naprosto pohltila? V tom případě máme skvělou zprávu.

Lukáš aktuálně vydává další knihu, která už teď „voní“ po dalších podnicích s vyšperkovaným menu. Novinkou je 555 – Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka, kniha se stovkou ověřených tipů na výlet po celé České republice, která mapuje dostupné restaurace, hospody, bistra a bary v okolí. Zajít si na večeři, pivo nebo něco sladkého už tak nikdy nebude problém.

Aby toho nebylo málo, partner knihy Kudyznudy.cz ke každému místu přihodil několik dalších nápadů, kam se v dané lokalitě podívat. Všechny Lukášovy tipy si navíc pomocí QR kódu můžete stáhnout do aplikace Mapy.cz nebo navigace. A protože se žádný výlet neobejde bez dobré hudby, ke každému výletu v gastromapě přiřadili jednu sklabu, kterou si můžete načíst ve Spotify. 

Za podpisem na food festival Jsme ze stejné planety

S náloží gastromap Lukáš Hejlík hrdě přijede 12. června do Velké Bystřice. Konat se tam totiž bude skvělá událost Jsme ze stejné planety, jejíž součástí je tradiční a velkolepý food festival. Využijte této skvělé příležitosti a nechejte si zakoupenou knihu podepsat. 

Tak razítkování zdar!


Fotografie: Facebook Gastromapy Lukáše Hejlíka; archiv Tomáše Helíska
#garden food festival #gastronomie #gastrotipy #kniha #knihy #lukáš hejlík #životní styl

reklama

pearl-design
Další články