[OL]4you na

OMEGA Olomoucký ples vynesl návštěvníky vzhůru k výškám

Helena Vondráčková, Fancy, Kristína, úžasná Tereza Kostková, fantastická zábava a vynikající catering. To a mnohem víc nabídl páteční OMEGA Olomoucký ples, který nesl podtitul Za vším hledej ženu. Jubilejní desátý ročník oblíbené společenské události byl vyprodaný a lidé se skvěle bavili.

OMEGA Olomoucký ples vynesl návštěvníky vzhůru k výškám

Helena Vondráčková jako hlavní česká hvězda
"Do Olomouce jsem vždycky ráda jezdila, jezdím a jezdit budu. Je tu skvělé publikum," radovala se z koncertu na OMEGA Olomouckém plese česká hvězda večera zpěvačka Helena Vondráčková. Stálice českého popu roztančila 10. února svými hitovkami Vzhůru k výškám nebo Dlouhá noc celý sál NH Collection Olomouc Congress hotelu.

Jubilejní 10. ročník plesu potvrdil v návštěvnosti svou prestiž. Opět bylo vyprodáno. "Byl to výjimečný večer, který přinesl hvězdné hudební hosty a zábavu až do rána. Moc děkujeme našim partnerům, s jejichž pomocí je OMEGA Olomoucký ples unikátním zážitkem," řekl za pořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

Kristína, Fancy i vzpomínka na Karla Gotta
Úžasnou show předvedly zahraniční hvězdy. Ze Slovenska přijela potěšit publikum songy jako Horehronie a Pri oltári zpěvačka Kristína. Poprvé v Olomouci koncertoval legendární Fancy a ve své živelné show přinesl své slavné hity Flames of Love a Slice Me Nice.

Celým večerem provázela kapela Charlie Band a nechyběla ani nostalgická vzpomínka na Karla Gotta. Jeho písničky zněly v podání zpěváka Honzy Mlčocha. A všechny bravurně uvedla skvělá herečka a moderátorka Tereza Kostková.

Lidé si užili také zábavné fotokoutky, soutěž o ceny, Hříšný tanec v podání tanečního studia Tomáše Komendy i módní přehlídku. Ples přinesl také úžasné gastronomické zážitky, o které se postaral šéfkuchař Miroslav Fojtík a jeho tým.

FOTO: archiv pořadatele

reklama