[OL]4you na

Pomozte rozsvítit svět nevidomým! Běh pro Světlušku již brzy i v Olomouci

Noční běh pro Světlušku je charitativní projekt Nadace Českého rozhlasu, který pomáhá zrakově postiženým. Přidejte se i vy a podpořte dobrou věc! V Olomouci se poběží už 11. dubna.

Pomozte rozsvítit svět nevidomým! Běh pro Světlušku již brzy i v Olomouci

Noční běh pro Světlušku není jen běžeckou událostí. Je to akce plná energie, solidarity a naděje, kdy můžeme spojit síly a pomoci těm, kteří to potřebují. Celý výtěžek ze startovného putuje na konto Světlušky na pomoc těžce zrakově postiženým.

Noční běh pro Světlušku 2024 v Olomouci

Startovat se bude letos opět z parku Flora, a to 11. dubna ve 21:00. Registrace na místě bude probíhat už od 19:00. Součástí 500korunové vstupenky je pro každého účastníka sportovní vak v kombinaci buď s čelenkou, nebos čelovkou. Registrace na běhy jsou spuštěny na www.behprosvetlusku.cz.

Na výběr bude i letos z jednoho (2,5 km), nebo dvou (5 km) okruhů. Není přitom nutné běhat, trasu lze klidně jen projít. Vítáni jsou zájemci všech věkových kategorií, kteří chtějí podpořit dobrou věc. Registrovat se mohou také firmy, které podpoří své zaměstnance ve sportovních aktivitách, a navíc udělají dvojnásobnou radost. Do běhu se opět zapojí zrakově postižení sportovci, které Světluška podporuje v aktivním životě.

Na místě bude občerstvení a jako doprovodný program od 20:00 koncert skupiny Byt číslo 4.

Zakoupení vstupenek na Noční běh pro Světlušku je možné zde.

reklama