Vyhrajte 3x2 vstupenky na Bounty Rock Café Open Air 2015!

Je tady soutěž, díky které můžete získat 2 lístky na Bounty Rock Café Open Air! Pátý ročník největšího olomouckého rockového festivalu představí skupiny Perseus, Dark Gamballe, Citron, Tublatanka, Uriah Heep a Stromboli.

Zuzana Zbořilová

Je považovaná za zakladatele hardrocku, za svou dlouhou hudební kariéru prodala neuvěřitelných 30 milionů nosičů po celém světě, hrála v 52 zemích světa a získala přívlastek jedné z nejlepších „live“ rockových kapel na světě. Řeč je o britské legendě Uriah Heep, která se představí olomouckému publiku. Na datum 13. června 2015 se jí podařilo „ulovit“ pořadatelům pátého ročníku olomouckého festivalu Bounty Rock Cafe Open Air, který je naplánovaný opět do areálu Korunní pevnůstky v Olomouci.

Uriah Heep však nebudou jediným tahákem akce. Kromě nich se na pódiu objeví například česká rocková legenda Stromboli v čele s Michalem Pavlíčkem a Bárou Basikovou nebo kapely Citron a Tublatanka.

Vstupenky si rockoví fanoušci mohou koupit za 990 Kč. Ovšem s magazínem [OL]4you můžou 3 z vás vyhrát 2 vstupenky zcela zdarma! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku...

Soutežní otázka: Jaké konkrétní požadavky má skupina Uriah Heep v rámci Bounty Rock Café Open Air festivalu?

Své odpovědi včetně kontaktních údajů (bez těch nebudou vaše odpovědi zařazeny do losování) posílejte do zítřka 12. 6. 2015 do 12.00 hodin na e-mail soutez@OL4you.cz a do předmětu napište BOUNTY.

Nápovědu k odpovědi najdete na webu [OL]4you

#bára basiková #bounty rock cafe #koncert #soutěž #uriah heep #vstupenky

reklama

esmedia - vývoj a marketing
Další články